• Voor 15:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
  • Gratis verzending vanaf €40,- of 4 boeken
  • Alle boeken met zorg gecontroleerd

Lot en lu in de winter

Maak tweedehands je eerste keus
nog 1 op voorraad

15,35

Hoe tweedehands wil je het hebben?
Lot en lu in de winter
Lot en lu in de winter
Beetje gebruikt
15,35
902000870
component.product.quantitySelect.legend
ISBN
9789055518258
Bindwijze
Hardcover
Taal
Nederlands
Uitgeverij
Koster, Uitgeverij Gebr.
Jaar van uitgifte
2015
Aantal pagina's
48

Waar gaat het over?

Lot ligt in bed Ze kijkt uit het raam Daar valt iets Het is sneeuw Dat is fijn Lot gaat naar school Juf vertelt Nog vijf keer naar school Dan is het kerstfeest In de kerk
Lees verder

Recensies

0 recensies
Tweedehands Als nieuw
17,04
Tweedehands Beetje gebruikt
9,30
Tweedehands Beetje gebruikt
13,04
30% korting
nog 1 op voorraad
5,45 3,81
Tweedehands Als nieuw
17,04
Tweedehands Beetje gebruikt
9,30
Tweedehands Beetje gebruikt
13,04
30% korting
nog 1 op voorraad
5,45 3,81